Daily Questy w Valencii

Gracze graczom, czyli porady dla nowych osób
Awatar użytkownika
Shaiyra
Site Admin
Posty: 11
Rejestracja: 06 paź 2018 20:30
Gildia: NotSerious
Klasa: DarkKnight

09 paź 2018, 00:44

Mając zamiar regularnie robić questy w Valencii, warto postawić tam alta powyżej 55 lvl (część questów odblokowuje się po 54 lvl, a pozostałe na 55). Tym sposobem oszczędzimy sporo czasu na podróżowaniu do tego miejsca :)

1. Zaczynamy od przyjęcia questa As heaven wishes przy górnym wjeździe do Valencii.
2. Przyjmujemy Tell me if you want stars.
3. Przyjmujemy For a bountful thanksgiving, bierzemy taczkę po prawej od NPC.
Najkrótsza droga: W prawo, przed siebie schodami, później następne schody, w lewo i prosto przez łuk w murze już widać NPCa kończącego questa
4. Przyjmujemy Bridge over troubled water.
5. Przyjmujemy questa Naughty Prince, którego nie ma w liście questów Valencii pod O, więc wpisujemy w Find NPC „Yara”. Następnie po przyjęciu questa, po prawej stronie od NPCa, w rogu pod namiotem mamy szczura, z którym musimy przeprowadzić pierwszą z czterech interakcji – możliwe że ta jedna starczy do wykonania questa, przy mniej pomyślnych wiatrach musimy zaliczyć wszystkie 4 zwierzątka :p
6. Przyjmujemy Old moon guild’s treasure
7. Przyjmujemy Queen’s dearest flower. UWAGA! Tego questa da się ukończyć tylko między 21:00 a 9:00 czasu gry, więc nie jest on już dalej uwzględniany w poradniku, kończysz questa kiedy masz taką możliwość :)
8. Wykonujemy questa As heaven wishes, ale jeszcze nie oddajemy, bo nam nie po drodze
9. Przyjmujemy Delivering the miscellany from the oasis i od razu wieziemy taczki do NPCa kończącego questa
10. Przyjmujemy Danio’s secret trade oraz Nutritious, balanced meal i przy okazji mamy obok – na beczkach drugie zwierzątko do „porozmawiania”
11. Przyjmujemy Box full of water bottles i robimy questa do końca, po czym wracamy do Danio i bierzemy paczkę potrzebną do Danio’s secret trade i niesiemy ją, aby zakończyć questa.
12. Przyjmujemy 4 questy koło siebie: Manure delivery, Must have for desert travellers, For the desert travelers, Deliver camel feed, a po prawej od NPCów mamy świnkę do interakcji.
13. Wykonujemy Manure delivery i Deliver camel feed.
14. Wracamy nad wodę, do Danio i napełniamy 2 butelki wodą. Żeby zrobić to na schodkach koło Danio, trzeba zejść na najniższy i stać tylko na nim. Robimy Purified Water poprzez filtering, potem simple cookingiem robimy Star Anise Tea (Purified Water + Star Anise). To jest moment na złowienie rybek do questa.
15. Oddajemy questa z robieniem herbatki i wykonujemy For the desert travelers, prowadząc człowieka na wielbłądzie tam gdzie quest nam każe, tu bez skrótów – idziemy na autorunie, niestety nie możemy kliknąć T, ponieważ wielbłąd szybko zostanie w tyle i przestanie za nami iść, więc jeśli chcesz pójść afk, to kup dowolną paczkę u trade managera po drugiej stronie drogi, spowolni to postać, a przy okazji wbije Strength Exp :)
16. Po przyprowadzeniu Travellera idziemy dokończyć questa Bridge over troubled water, oblewając workera wodą.
17. Oddajemy As heaven wishes i biegniemy wykonać questa Old moon guild’s treasure.
18. Po skałkach, na skróty biegniemy do drugiego północnego wejścia do Valencii, tam przyjmujemy questa Long-distance shipping, „rozmawiamy” ze zwierzątkiem obok, bierzemy paczkę i zanosimy do oznaczonego NPCa, a następnie wracamy oddać questa po drodze oddając Bridge over troubled water.
19. Przyjmujemy Uncomfortable look, wykonujemy i oddajemy.
20. Idziemy przyjąć Training of the solemn martial law i prowadzimy pana, tam gdzie prosi. Tutaj też niestety nie ma skrótów i też, jeśli chcemy pójść afk to kupujemy paczkę po drodze.
21. Biegniemy do Rakshan Observatory, na północny zachód od Valencii, wykonać Tell me if you want stars. Autoruna ustawiamy do miejsca tuż przed nodem, tam jeszcze nie ma pustyni :)

Powodzenia we wbijaniu CP!
ODPOWIEDZ